פאנל לגבס MADRID מרובע 48W
במלאי
מק"ט
OM-GV-48W-SQ
309.00 ₪
פנל גדול לגבס דגם מדריד Slim type
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 48W |
| מבנה גוף | מסגרת אלומיניום כיסוי PMMA |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 50x50x1cm |
| מידות קדח | 480x480mm |
| מתח כניסה | AC 85 265V |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | שנתיים |
