פאנל 60X60 שקוע בקלייט CCT
במלאי
מק"ט
SL-BKL6060-45W-CCT
107.00 ₪
פנל לד מתאים לתקרה אינצ'ית / מילימטרית, עדשות לפיזור ואחידות האור, דק במיוחד רק 20 מ"מ, כפתור CCT לבחירת גוון האור הרצויי 3000K/4000K/6500K, ע"י מפסק לפני ההתקנה תקרה
מחיר ליחידה
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | תאורה ישירה Backlight |
| הספק | 45W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 4500 |
| צבע גוף | לבן |
| מידה | 595x595mm/605x605mm |
| מתח כניסה | AC 220 240V |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 110° |
| שעות עבודה | 25,000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 10 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
