פאנל 60X60 שקוע בקלייט 5 שנים אחריות
במלאי
מק"ט
SL-BKL6060-42W-CCT-5Y
140.00 ₪
פאנל 42W בקלייט 60x60, בנצילות אורית 130 לומן לוואט, כיסוי פריזמטי למניעת סינוור UGR-19 , דרייבר CB/EMC ללא ריצוד, גוון אור משתנה CCT כפתור , אחריות 5 שנים OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | באישור התקן הישראלי | אישור CB לכל הגוף |
| הספק | 42W |
| שטף אור | 5460lm |
| מידה | 605x605mm/595x595mm |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| צורה | מרובע |
| שעות עבודה | 50,000 |
| אחריות | 5 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 6 |
| כמות באריזה | 6 |
