פאנל 60x60 שקוע בקלייט 5 שנים אחריות
במלאי
מק"ט
SL-BKL6060-40-FL-CCT
225.00 ₪
פאנל בקלייט 60X60 40W פיינליין סמסונג CCT 130LM דרייבר OMEGA 5Y CB
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | מדרגה של 8 מ"מ, עדשות PMMA לפיזור אופטימלי |
| הספק | 40W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 5200 |
| מבנה גוף | מתכת+PS |
| צבע גוף | לבן |
| מידה | 605x605mm/595x595mm |
| מתח כניסה | 180-260V AC |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 50,000 |
| אחריות | 5 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 6 |
