פאנל 60X60 שקוע FSL
במלאי
מק"ט
FSL-6060-45W
178.00 ₪
6 יחידות פנל לד לתקרה אקוסטית מבית FSL
מחיר ליחידה
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 45W |
| צבע גוף | לבן |
| מידה | 595x595mm |
| מתח כניסה | AC 220 240V |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 110º |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים אחריות |
