דרייבר דק 24V-150W מתח קבוע
אזל מהמלאי
מק"ט
OM-24V-150W-SL
116.00 ₪
דרייבר איכותי בהספק 150W עם מתח יציאה 24V וזרם 6.25A, בעיצוב דק במיוחד (230×25×25 מ"מ) המתאים להתקנה קלה גם במקומות צרים.
הדרייבר Flicker-Free להבטחת תאורה יציבה ונעימה לעין, וכולל מתג ייעודי להורדת ההספק ב-50% לחיסכון בחשמל והתאמה לצרכים משתנים.
אחריות מלאה ל-3 שנים – איכות וביטחון מבית OMEGA.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| מתח כניסה | AC190-240V |
| הספק | 150W |
| מתח יציאה | DC24V |
| זרם | 6.25A |
| מידות הגוף | 25X25X230mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| תקנים | IEC,EMC,CE |
| אחריות | שלוש שנים |
