LIFUD DALI-2 דרייבר דימר 9W
במלאי
מק"ט
LF-ADD009
137.00 ₪
LIFUD DALI-2 דרייבר דימר 9W
דרייבר זרם קבוע דימר, תומך DALI&PUSH לפי תקני DALI Part 251/252/253, ללא ריצוד, כולל מתג לכיוון זרם (50mA לכל שלב).
מתח יציאה: 9–42V , זרם יציאה: 100–200mA , מקס' הספק: 9W.
מקדם הספק >0.92, כניסת מתח: 220–240VAC , הגנת נחשול מתח: .2KV
תעודות: DALI, ENEC, CE, CB, RCM, SAA, EL, CCC, RoHS , אחריות: 5 שנים.
דרייבר זרם קבוע דימר, תומך DALI&PUSH לפי תקני DALI Part 251/252/253, ללא ריצוד, כולל מתג לכיוון זרם (50mA לכל שלב).
מתח יציאה: 9–42V , זרם יציאה: 100–200mA , מקס' הספק: 9W.
מקדם הספק >0.92, כניסת מתח: 220–240VAC , הגנת נחשול מתח: .2KV
תעודות: DALI, ENEC, CE, CB, RCM, SAA, EL, CCC, RoHS , אחריות: 5 שנים.
| מותג | LIFUD |
|---|---|
| מתח כניסה | AC220-240V |
| הספק | max 9W |
| מתח יציאה | 9-42V |
| זרם | 100-200mA |
| דרגת אטימות | IP20 |
| תקנים | DALI, ENEC, CE, CB, RCM, SAA, EL, CCC, RoHS |
| אחריות | חמש שנים אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 20 |
