פרופיל תלוי CCT 30W Skyline שחור OMEGA 1200mm
במלאי
מק"ט
OM-PT2480-30W-BK
567.00 ₪
פרופיל תלוי מלבני Skyline 1200x24x80mm CCT 30W שחור OMEGA
מיועד לבתי מגורים, משרדים, מעל שולחנות, אי במטבח, פינות אוכל ויישומים שונים.
מיועד לבתי מגורים, משרדים, מעל שולחנות, אי במטבח, פינות אוכל ויישומים שונים.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 30W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 2700lm |
| מבנה גוף | אלומניום |
| צבע | שחור |
| מידות הגוף | 1200x24x80mm |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| צורה | מלבן |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 110° |
| שעות עבודה | 30,000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
