מנהטן תלוי CCT 96W לבן
במלאי
מק"ט
OM-MRH80-96W-WH-CCT
1,393.00 ₪
גוף תאורה LED דקורטיבי תלוי, גוון תאורה משתנה 3000K / 4000K / 6500K כבל מתכוונן כ 1.2מ'
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 96W |
| גוון אור | אור משולב |
| מבנה גוף | מתכת+כיסוי אקרילי |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | ø810x1200mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| שעות עבודה | 30,000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
