גוף תאורה תלוי MAYA בסיס מלבני 5*E27 שחור+זהב
במלאי
מק"ט
OM-MAYA-5XE27-BKGD
527.00 ₪
גוף תאורה דקורטיבי תלוי דגם MAYA בסיס מלבני L720*W100*H1375mm 5*E27 צבע שחור+זהב OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| מתח כניסה | 230V |
| מקסימום Watt | MAX 5X40W |
| צבע | שחור+זהב |
| מבנה גוף | מתכת |
| הברגה | 5xE27 |
| מידות הגוף | L720xW100xH1375mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 6 |
