דאלס תלוי CCT 70W לבן
במלאי
מק"ט
OM-DALL60-70W-WH-CCT-H
614.00 ₪
גוף תאורה LED דקורטיבי תלוי, 70W, לבן, כפתור CCT לבחירת גוון האור 3000K / 4000K / 6500K כבל מתכוונן כ 1.2מ'
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 70W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/5000K |
| מבנה גוף | מתכת |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | ø610x1500mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| שעות עבודה | 30,000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 5 |
