NEXT 40W כפתור CCT
במלאי
מק"ט
NEXT-400-40W-GL-CCT
185.00 ₪
פאנל על הטייח דק במיוחד גימור נקי ואלגנטי, כולל כפתור CCT לבחירת גוון אור רצוי: חם- 3000K, קר- 4000K ואור יום- 6500K לומן גבוהה במיוחד 120 לומן לוואט
5 שנות אחריות
5 שנות אחריות
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | חיווט קל ומהיר ללא פתיחת הגוף,התקנה קלה באמצעות סיבוב |
| הספק | 40W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K-6500K |
| שטף אור | 120lm/watt |
| מבנה גוף | בסיס ABS+ כיסוי PS |
| צבע גוף | זהב |
| מידות הגוף | ø400x25mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP40 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | 5 שנות אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
