מנורת תקרה מנהטן 96W זהב CCT
במלאי
מק"ט
OM-MRC80-96W-GL-CCT
1,381.00 ₪
צמוד תקרה דקורטיבי Ø80 90W מנהטן זהב OMEGA CCT
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 96W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| מבנה גוף | מתכת+כיסוי אקרילי |
| צבע גוף | זהב מוברש |
| מידות הגוף | ø810x85mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| שעות עבודה | 35,000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
