מנורת תקרה מנהטן 42W זהב CCT
במלאי
מק"ט
OM-MRC40-42W-GL-CCT
627.00 ₪
צמוד תקרה דקורטיבי Ø40 40W מנהטן זהב OMEGA CCT
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 42W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| מבנה גוף | מתכת+כיסוי אקרילי |
| צבע גוף | זהב מוברש |
| מידות הגוף | ø410x85mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| שעות עבודה | 35,000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 5 |
