פאנל ELEMENT CCT לבן דק במיוחד מידה Ø500X23 מ"מ, OMEGA 50W
אזל מהמלאי
מק"ט
ELEMENT-500-50W-CCT-WH
208.00 ₪
גוף תאורה דקורטיבי צמוד תקרה דגם ELEMENT דק במיוחד, התקנה קלה ומהירה בסיבוב, OMEGA
כולל כפתור CCT לבחירת גוון אור רצוי: חם- 3000K, קר- 4000K ואור יום- 6500K,
3 שנות אחריות
כולל כפתור CCT לבחירת גוון אור רצוי: חם- 3000K, קר- 4000K ואור יום- 6500K,
3 שנות אחריות
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 50W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 110lm/watt |
| מבנה גוף | ABS+PP |
| חוזק מכני | IK06 |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | Ø500X23mm |
| מתח כניסה | 220-240V AC |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>70 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שלוש שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 5 |
