פלפון דגם 28W CCT ATLAS
אזל מהמלאי
מק"ט
ATLAS-320-28W-3CCT-BK
116.00 ₪
פלפון 3CCT 28W ATLAS עגול, IP40 ,גוף תאורה צבע שחור, Ø320, התקנה + הדלקה מהירה בהחלקה,
אידיאלי לשימוש במבואות, חדרי מקלחות, חדרי מדרגות משרדים, כניסה לבתים ועוד. OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 28W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 2520Lm |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | ø320x55mm |
| מתח כניסה | 220V-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP40 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | שנתיים |
