ספוט מתכוונן סנייפ לבן
במלאי
מק"ט
OM-SP38X3-10W-WH
188.00 ₪
סנייפ ספוט מתכוונן לפס צבירה חד פאזי
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | מתאים להארת חנויות, קניונים, חדרי הלבשה, סלונים מטבחים ועוד. |
| הספק | 10W |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 82x55x195mm |
| מתח כניסה | 230V/50HZ |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 38° |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | 3 שנים |
