UFO TROTER פעמון לד 90°
במלאי
מק"ט
FS-TRT-200W-90-C
632.00 ₪
גוף תאורה תעשייתי דגם TROTER, לומן גבוהה במיוחד, לדים Nationstar, צלעות לקירור אופטימלי, כולל טבעת תליה.
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 200W |
| גוון אור | אור קר |
| Kelvin | 4000K |
| שטף אור | 19,000 |
| סוג לד | SMD |
| מבנה גוף | גוף יציקת אלומניום |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | ø40x16cm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 90 |
| זווית הארה | 90° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
