שקוע תקרה דגם SCOOP 4W
במלאי
מק"ט
FS-SCP-FLX-4W-W-BK
17.00 ₪
שקוע תקרה לד מתכוונן מבית FSL דגם סקופ, מתאים לתקרות גבס
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 4W |
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| שטף אור | 340 |
| מבנה גוף | פוליקרבונט |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | ø72x46mm |
| מידות קדח | ø65mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שלוש שנים |
