קטלן יתושים מחבט שחור
במלאי
מק"ט
MX-IKSB2-BK
24.00 ₪
מחבט יתושים חשמלי שחור המופעל ע"י 2 סוללות AA, לקטילת יתושים וחרקים מעופפים. בטוח ונוח לשימוש בכל מקום שתרצו. קל לנשיאה ותפעול. ידית אחיזה מעוצבת לאחיזה חזקה בעת השימוש.
| הערות | מופעל ע"י שתי סוללות AA |
|---|---|
| מותג | MATRIX |
| הספק | 1.5W |
| זרם | 300mA |
| וולט | 3V |
| מבנה גוף | HIPS |
| צבע גוף | שחור |
| מידה | 46.5X19cm |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 20 |
