קטלן יתושים אלקטרוני ZERO 20W
אזל מהמלאי
מק"ט
IK218B-2X10W
163.00 ₪
קטלן יתושים אוטומטי, שתי נורות טיוב T8, רדיוס פעולה אפקטיבי עד 25 מטר, רשת פלסטיק איכותית, אקולוגי, מגש איסוף נשלף OMEGA
| הערות | מנגנון אלקטרוני |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מתח כניסה | 220-240V AC |
| הספק | 20W |
| מבנה גוף | ABS |
| מידות הגוף | 40x7.7x27.2cm |
| צבע | שחור |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 8 |
