מאוורר תקרה 40W 16" EAGLE
אזל מהמלאי
מק"ט
MX-EGL16-WH
232.00 ₪
מאוורר תקרה 16'' 40W E27 EAGLE עם שלט לבן כנפיים שקופות מתקפלות 3 מהירויות תאורה CCT 25W אוורור 15W
| מותג | MATRIX |
|---|---|
| צבע כנפיים | שקוף |
| צבע | לבן |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גוף תאורה | לד 25W Max כולל עמעם |
| מספר מהירויות | 3 |
| גוון אור | CCT משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 1534Lm |
| מסירות אור CRI | Ra>87 |
| דימור | כולל |
| מבנה להבים | פלסטיק |
| מבנה גוף | פלסטיק |
| סוג מנוע | נחושת |
| הספק מנוע | 15W |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מידות | כנפיים סגורות: Ø200x190mm כנפיים פתוחות: Ø400x190mm |
| אחריות | שנתיים |
