מפסק טיימר דוד קופסא 55 TOUCH GLASS
במלאי
מק"ט
TCH55-BOILER-120-BK-T
81.00 ₪
טיימר דוד מגע 120 קופסא 55 שחור SMARTR 16A 3500W
| מותג | SMARTR |
|---|---|
| מתח כניסה | 230V~16A |
| הספק | 3500W |
| מידות קדח | עומק 33mm קוטר 52-64mm |
| מבנה גוף | ABS+זכוכית |
| מידות הגוף | 85x85x10mm |
| צבע | שחור |
| כמות באריזה פנימית- | 5 |
| כמות באריזה חיצונית- | 50 |
