מפסק טיימר דוד רוחבי TOUCH GLASS
במלאי
מק"ט
TCH3-BOILER-120-WH-T
95.00 ₪
טיימר דוד מגע זכוכית 120 לבן, שקוע תואם קופסא רוחבית, לחצני ספירה לאחור, דו קוטבי SMARTR 3,500W 16A
| מותג | SMARTR |
|---|---|
| מתח כניסה | 220V-240V |
| הספק | 3500W 16A ניתוק דו קוטבי |
| מידות קדח | 71x47x25 mm (קופסא אנכית) |
| מבנה גוף | ABS+זכוכית |
| מידות הגוף | 120x72x8 mm |
| צבע גוף | לבן |
| כמות באריזה פנימית- | 5 |
| כמות באריזה חיצונית- | 50 |
