מאוורר תקרה 42" ERICA אריקה
אזל מהמלאי
מק"ט
73260-2848
1,199.00 ₪
מאוורר תקרה 42" דגם ERICA עם מנוע DC כולל שלט+תאורה 28W ניתנת לעימעום באמצעות השלט ו- 3CCT - שלושה גווני תאורה לבחירה. צבע המאוורר שחור ומגיע עם 3 כנפיים דמוי עץ אלון. WESTINGHOUSE
| מותג | WESTINGHOUSE |
|---|---|
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| צבע כנפיים | דמוי עץ אלון |
| צבע | שחור מט |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גוף תאורה | 28W עם עמעם |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | 3CCT- שלושה גווני אור לבחירה |
| Kelvin | 3000/4000/6500K |
| שטף אור | 2800lm |
| גודל החלל | אידיאלי לחדרים עד 20 מר' |
| מבנה להבים | ABS |
| מבנה גוף | מתכת |
| סוג מנוע | DC |
| הספק מנוע | 28.8W/21.4W/16.4W/11.4W/6.7W/3.7W |
| סל"ד | 191/175/161/141/114/82 |
| זרימת אויר | 138m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 4873 |
| דרגת אטימות | לשימוש פנימי |
| עוצמת רעש | 42dB(A) |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות | אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
