צמוד חומה SUPRANO CCT
במלאי
מק"ט
SUPRANO-CCT-PC-6W-BK
92.00 ₪
גוף תאורה צמוד חומה, מוגן מים IP65, גוון אור משתנה, יש לבחור ולקבוע את גוון האור הרצוי במפסק לפני ההתקנה.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 6W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| מבנה גוף | פלסטיק ABS, מוגן UV |
| צבע | שחור |
| מידות הגוף | 220x80x30mm |
| מתח כניסה | AC 220 240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| שעות עבודה | 25000 |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 36 |
