פנס הצפה STRIKE עם חיישן תנועה
במלאי
מק"ט
STR-100W-D-BK-S
230.00 ₪
פנס הצפה מעוצב כולל צלעות לקירור אופטימלי, עשוי יציקת אלומיניום, זכוכית מחוסמת וזרוע מתכווננת, כולל חיישן תנועה
| הספק | 100W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| שטף אור | 100Lm/W |
| מבנה גוף | אלומיניום + זכוכית |
| צבע | אפור |
| מידות הגוף | 216.5x309 mm |
| דרגת אטימות | IP65 |
| שעות עבודה | 25000 |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
