פרופיל טרימלס 5035 56W
אזל מהמלאי
מק"ט
PR-5035-W-T-56W
738.00 ₪
פרופיל טרימלס גימור אחיד ונקי , ניתן לשימוש והתקנה
כמקור אור ראשי או ליצירת אוירה על פי דרישה.
פרופיל האלומיניום מצופה אנודייז לקבלת תוצאות הארה מקסימליות
ואיכות גבוה, כיסוי פוליקרבונט עם הגנת UV.
יישומים: בתים פרטיים, משרדים,תעשייה, ספריות, חנויות, בתי מלון,
מרכזים מסחריים ועוד. ניתן להתקנה אנכית/אופקית בתקרה/בקיר
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 56W |
| Kelvin | 3000/4000/6000K |
| שטף אור | 7280 |
| מבנה גוף | גוף אלומיניום מכסה PC |
| צבע | לבן |
| מידות הגוף | 50x35mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
