פרופיל תלוי 5035 40W
אזל מהמלאי
מק"ט
PR-5035-W-H-40W
630.00 ₪
פרופיל תלוי,
בעזרת הפרופיל התלוי ניתן לקבל תאורה מושלמת על פי צורת האזור אותו רוצים להאיר. ניתן
לשימוש והתקנה כמקור אור ראשי או ליצירת אוירה על פי דרישה. פרופיל האלומיניום מצופה אנודייז לקבלת תוצאות הארה מקסימליות ואיכות גבוה,
כיסוי פוליקרבונט עם הגנה UV. יישומים: בתים פרטיים, משרדים,תעשייה, ספריות, חנויות, בתי מלון, מרכזים מסחריים ועוד.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 40W |
| Kelvin | 3000/4000/6000K |
| שטף אור | 6000 |
| מבנה גוף | גוף אלומיניום מכסה PC |
| צבע | לבן |
| מידות הגוף | 50x35mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| כמות באריזה פנימית- | 0 |
| כמות באריזה חיצונית- | 0 |
