נורת CFL בסיס E27
במלאי
מק"ט
OM-T2-15W-E27-D
22.00 ₪
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 15W |
| סוג נורה | T2 |
| שטף אור | 820 |
| Kelvin | 6500K |
| גוון אור | אור יום |
| הברגה | E27 בסיס |
| מידות הגוף | ø36x115mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 180° |
| מתח כניסה | AC230 |
| אריזה | PVC |
| שעות עבודה | 6000 |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 100 |
