שארק LED אור חם 12V
במלאי
מק"ט
OM-SRP12V-15W-W
122.00 ₪
דוקרן גינה מוגן מים דגם שארק כולל כבל כ- 60 ס"מ
| הספק | 15W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| שטף אור | 1350 |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | 155x340mm |
| דרגת אטימות | IP65 |
| זווית הארה | 60° |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 50 |
