שקוע תקרה דגם LASER CCT
במלאי
מק"ט
OM-LASER-3W-CCT-GL
85.00 ₪
גוף התאורה מעוצב בגימור נקי ואסתטי משתלב בצורה מושלמת בתקרות אקוסטיות ותקרות גבס, זוית פיזור אור 36° יתאים במיוחד להארת וטרינות טכשיטים, שעונים, אביזרי אופנה, נישות ועוד.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | שינוי גוון האור מתבצע על ידי הזזת כפתור |
| הספק | 3W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K-6500K |
| שטף אור | 270 |
| מבנה גוף | אלומיניום |
| צבע גוף | זהב |
| מידות הגוף | ø49x28mm |
| מידות קדח | ø32mm |
| דרגת אטימות | IP40 |
| זווית הארה | 36° |
| שעות עבודה | 30,000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 100 |
