פאנל בקלייט לגבס MADRID CCT מלבני 48W
במלאי
מק"ט
OM-GV-BKL48W-CCT-10120
307.00 ₪
פאנל בקלייט תקרת גבס 10x120 ס"מ OMEGA 3CCT Madrid 48W
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 48W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K-6500K |
| שטף אור | 4800 |
| מבנה גוף | מתכת+PS |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 1207x107x30mm |
| מידות קדח | 1190x90mm |
| מתח כניסה | AC 220-240V |
| צורה | מלבני |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 8 |
