נורת פילמנט לד אמבר A60 בסיס E27
במלאי
מק"ט
OM-FLM-A60-8W-AMBR
21.00 ₪
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 8W |
| סוג נורה | A60 |
| שטף אור | 800 |
| Kelvin | 2200K |
| גוון אור | אור חם |
| הברגה | E27 בסיס |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| מידות הגוף | 60x108mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 270° |
| מתח כניסה | 220V |
| אריזה | קופסא |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 50 |
