פאנל ת.ישירה עה"ט שחור Super Light 65W
במלאי
מק"ט
CL-BKL6060-65W-CCT-BK
307.00 ₪
פאנל לד ת.ישירה עה"ט Super Light מרובע OMEGA גוון אור משתנה CCT CB 65W 60x60cm
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 65W |
| שטף אור | 100lm/w |
| מבנה גוף | מתכת+PS |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | 600x600mm |
| מתח כניסה | 220-240V AC |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 120º |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 5 |
