פנס הצפה 300W AC דגם GRAND שחור אור יום OMEGA
במלאי
מק"ט
GRAND-300W-D-BK
449.00 ₪
פנס הצפה מקצועי, כולל זכוכית מודפסת ליזר למניעת סינוור, זרוע מתכווננת ניתנת לנעילה, צלעות מקצועיות לקירור אופטימלי, זוית הארה 120 מעלות
| הספק | 300W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| שטף אור | 30000 |
| מבנה גוף | אלומיניום + זכוכית |
| צבע | שחור |
| מידות הגוף | 420x315x75 |
| מתח כניסה | AC165-265V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | >80 |
| שעות עבודה | 25000 |
