מוגן מים ADMIRAL 80W 1.2m
במלאי
מק"ט
ADMIRAL12080-D
137.00 ₪
מוגן מים 80W 6500K 1.2M ADMIRAL גוון אור יום תקן CB מבנה PC כולל הכנה לשרשור 3 שנות אחריות OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 80W |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| שטף אור | 8800lm |
| סוג לד | ללא ריצוד |
| מבנה גוף | PC |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | L1200xW81xH55mm |
| מתח כניסה | 175-265V AC |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI>80 |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
