שקוע תקרה DARK LIGHT דגם DEEP
במלאי
מק"ט
DEEP-7W-CCT-BK-GL
75.00 ₪
גוף תאורה שקוע תקרה Dark Light דגם DEEP, כפתור CCT לקביעת גוון האור 3000K-6500K, זמין בצבעים שונים ומתאים להתקנה בתקרת גבס או בתקרה אקוסטית OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 7W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K-6500K |
| שטף אור | 80lm/watt |
| סוג לד | 2837 SANAN |
| מבנה גוף | פלסטיק |
| צבע גוף | שחור + זהב |
| מידות הגוף | ø90X70 |
| מידות קדח | ø75mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 60° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 50 |
