אטלנטה 55W זהב
במלאי
מק"ט
OM-ANT-55W-GL-W
1,428.00 ₪
מנורת תקרה דקורטיבית דגם אטלנטה בעיצוב קלאסי מודרני
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 55W |
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| שטף אור | 4400 |
| צבע גוף | שחור |
| צבע | זהב |
| מידות הגוף | ø80x120cm |
| מתח כניסה | AC 220 240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
