פס אמריקאי T8
אזל מהמלאי
מק"ט
FS-T8LG 2x22W
127.00 ₪
גוף תאורה 44W FSL כולל טיובים זכוכית אור יום
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 2x22W |
| מבנה גוף | בסיס מתכת |
| צבע גוף | לבן |
| צבע | לבן |
| מידות הגוף | 122cm |
| מתח כניסה | AC 220 240V |
| סוג טיוב | T8 FSL |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 85 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שלוש שנים |
