מאוורר תקרה טליה CCT 42" Talia
במלאי
מק"ט
73064-2848
699.00 ₪
מאוורר תקרה 42" דגם TALIA כולל שלט+תאורה 20W CCT ברונזה+עץ WESTINGHOUSE
מאוורר תקרה בגודל 42" מסדרת Talia של מותג המאווררים המוביל בעולם: ווסטינגהאוס, בצבע ברונזה עם כנפיים מתהפכות בצבע אגוז/אלון עם אפשרות לבחור בעצמכם את צבע הכנף, לשימוש פנימי בלבד. למאוורר זה מנוע סיליקון חסכוני ושקט במיוחד המזרים אוויר נעים הודות ל 3 להבים מעוצבים. הפעלת המאוורר נעשית באמצעות שלט והוא מתאים לחדרים בגודל של עד 20 מ"ר. למאוורר אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים.
| מותג | WESTINGHOUSE |
|---|---|
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| צבע כנפיים | צד אחד ברונזה צד שני עץ |
| צבע | ברונזה |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גוף תאורה | 20W CCT |
| מספר מהירויות | 3 |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000/4000/6500K |
| שטף אור | 2000lm |
| גודל החלל | אידיאלי לחדרים עד 20 מר' |
| מבנה להבים | MDF |
| מבנה גוף | מתכת |
| סוג מנוע | Silicon Steel |
| הספק מנוע | 42W/25W/10.5W |
| סל"ד | 235/184/106 |
| זרימת אויר | 135m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית (מק"ש) | 8100 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| עוצמת רעש | 51.5dB |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| גובה מקס' מהתקרה | 37.9cm |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות | אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
